Advert

Sol Medya

Advert

sperrmüll abholung berlin

Bay Kemal Olmak!

Bay Kemal Olmak!
Ali Hıdır DİNÇER( alihidirdincer@gmail.com )
217
13 Haziran 2020 - 22:42

Kemal Bey Herkesin BAY KEMAL olamayacağını ifade etmişti ve söyleminde gerçekten çok ama çok haklı.
El İnsaf yahu BAY KEMAL olmak gerçekten kolay değil…

Bay Kemal olbilmek için; Atatürk’e kefere Kemal diye hakaret edeni Mehmet Bekaroğlu’nu partiye alıp genel başkan yardımcısı yapacaksın!.. Bunu yaparkende Demokrasi Maskesi arkasına saklacaksın..

Bay Kemal Olmak için; Demokrasi ve adalet diyerek kendinı parçalayacaksın, sonrada partideki haksılıkları görseniz bile sesinizi çıkarmayacaksınız diyerek talimat vereceksin.

Bay Kemal olmak için aday yapacağın kişinin babası seni arayıp Oğlun fetöcüdür onu aday yapma sonra partiye sıkıntı olur diye uyardığı halde hiç umursamadan fetocu kişiyi aday yapacaksın. Yine bunu yaparkende seçmenle, üyelerle alay ederek BİZ DEMOKRASİ GEREĞİ İNSAN AYIMIYORUZ söyleminin arkasına saklanacsın…

Bay Kemal olmak için; Atatürk’e Katliamcı Atatürkçü CHP‘lilere Gerzekler yazarak hakaret edip, pkk terör örgütünün kurucusu üst düzey yöneticisi olan ve öldürülen Sakine Cansız ve yanındaki iki kişin ardından yas tutan yas tutarkende İnsan Hakları Savunuculuğu maskesi arkasına saklanan Canan Kantancıoğlu’nu il başkanı yapacaksın!.. İstifa edeceği zaman ikna edip tekrar partiye döndürüp daha sonrada tekrar aday yapacaksın…

Bay Kemal olmak için; fetöcüleri danışmanın ve aday yapacaksın!.. Tepki gösteren ve tavır koyanlarıda ihraç ettireceksin…

Bay Kemal olmak için; Atatürk’ün emaneti partimiz için Kapatılsın vakıf olarak devam etsin diyerek CHP‘ye ihanet içinde olanların yolunu önünü açacaksın!..

Bay Kemal olmak için; Rahmetli Ali Tatar ile alay eden ve Ali Tatar gibi bir çok suçsuz insanı içeride yatırabilmek için kendini parçalayan fetönün tetikçi kalemleri, Nazlı Ilıcak gibi, vatan hainlerini Adana mitinginde vatandaşlara alkışlatıp o hainlere İade-i itibar sözü vererek sahip çıkacaksın!..

Bay Kemal olmak için; Siyasi bilgisi yüksek olan ve senin bütün foyalarını ortaya çıkarmasından korktuğun insanı Ezan’ı bahane edip bunun yüzünden millet CHP‘yi din düşmanı zannetecek şeklinde saçma sapan bir algı yaratarak ihraç edip, sürekli Hahamlarla oturup kalkan adama ses çıkarmayacaksın!…

Bay Kemal olmak için; emperyalizme karşı savaşan ilk lider Mustafa Kemal ATATÜRK‘ün kurduğu ülkeye O’nun kurduğu partiden emperyalist güçlerin maşası olan Ekmelettin ve Abdullah Gül gibi isimleri Cumhurbaşkanı yapmak isteyeceksin!..

Bay Kemal olmak için; 9 seçim kaybettiğin halde o koltuğa yapışıp kalacaksı, Ve her kaydettiğin seçim sonradan birde utanmadan seçmenle alay ederek kaybeden akp kazanan demokrasidir diyeceksin.

Bay Kemal olmak için 9 seçim kaybettikten sonra seçmen haklı olarak değişim deyip tepki gösterince seçmenin gönlünü almak yerine halen yüzsüz bir şekilde o koltukta oturupta tepki gösteren seçmeni akpye oy vermekle itham ederek adeta partiden kovarcasına bir tutum sergileyeceksin.

Bay Kemal Olmak için; Sırf kendi cebinden çıkardığın kişileri aday yapmak için, partiye oy veren, partiyi ayak tutan seçmen ön seçim olsun demesine rağmen ön seçim yapmamak için kırk takla atacaksın ve yine tepki gösterenleri kapıya koyacaksın!..

Bay Kemal olmak için; Demokrasi diyerek alay eder gibi Atatürk düsmanlarini partiye toplayip, partinin öz evlatlarını, gerçek CHP‘lileri ATATÜRKÇÜLERİ tasfiye ettireceksin ve alay eder gibi biz demokrasi gereği insan ayırmıyoruz diyeceksin!..
Off offff yazmaya devam etsem denizler mürekkep olsa yetmez…

Bay Kemal olmak gerçekten kolay değil… İhanet ister, sahteklarlık ister, yüzsüzlük ister

Şimdi Her CHP’li bir Bay Kemaldir” öyle mi ?

Kimse kusura bakmasın ben BAY KEMAL olacak kadar düşmedim daha.
Bay kemal olanlar aslaa ve aslaa ATATÜRK‘çü ve CHP’li olamaz.
Her onurlu CHP’li öz ve Öztürk‘tür.
Öz ve Öztük olmayan ATATÜRK maskesi arkaınsa sakınarak BAY KEMAL olanlarda öz ve Öz CHP düşmanıdır kimse kimseyi kandırmasın.

Bizler HEPİMİZ BURADAYIZ ve bu şartlarda aslaa ve aslaa BY KEMAL olmamız mümkün değil..
Gerçek CHP’li bir kişi aslaa CHP düşmanı BAY KEMAL olamaz.
HER ONURLU CHPLİ MUSTAFA KEMAL’DİR

Şimdi BAY KEMAL Olmak yada olmamak karar sizin.

Ali Hıdır DİNÇER

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.