Sol Medya

Advert https://www.tcnethaber.com//files/uploads/advert/01c2ac1344.gif

Maltepe halkı İmamoğlu’nu göreve davet ediyor

Maltepe halkı İmamoğlu’nu göreve davet ediyor
20
14 Haziran 2020 - 0:20


Maltepe’yi Atatürk caddesinden sahile bağlayan alt geçitten geçmek, gerçekten çok zor. Buradaki merdivenler hem dik vaziyette ve basamak sayısı çok fazla. Bu yüzden bu geçidi sürekli kullanmaya çalışan bölge halkı çok zorlanıyor.
“Hızlı tren için eski geçit yıkılıp yeni alt geçit yapıldı. Oldukça derin olan bu geçidin de merdiven basamakları fazla ve çok dik olduğundan yaşlılar, çocuklar ve bölge insanı zorluk çekiyor. Buraya birer sıra acilen yürüyen merdiven yapılmalı. İki tarafa yapılan asansörlerde geçit açıldığından bu yana çalışmıyor, buradan inmek ve çıkmak da büyük sorun.
Bu konuda vatandaşın sesini yetkililer niçin duymuyor, adeta üç maymunu oynuyorlar. Bu geçit kısmının bir sorunu da çok yağışlı havalarda geçide kanalizasyon taşıyor su birikintisinden insanlar mağdur oluyor. Maltepe halkı bu duruma acil çözüm bekliyor.
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu göreve davet eden Maltepe sakinlerinden Aykut Ünker, başlatmış olduğum Süreyya Anıtı, Bryas Sarayı müze yapılsın ve Maltepe Vapuru (jilet olmuş diye duyum geldi) bu kampanyaları İBB Başkanı sayın İmamoğlu’na ilettiğini, bu hususta haber bekliyor… Ünker, her şey Maltepe’ye kalıcı hizmetler yapılmasını ve tarihimize sahip çıkmak içindir diyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Advert

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.