Advert
Advert

Sol Medya

Ardı arkası kesilmiyor… Bu kez de AKP’li vekilin kızına ve kardeşine kıyak

Hitit Üniversitesinde adrese teslim kadrodan sonra şimdide AKP Çorum Milletvekili ve Ensar Vakfı eski başkanı Erol Kavuncu’nun tüm kızlarının ve kardeşinin Hitit Üniversitesinde işe alındıkları öğrenildi…

Ardı arkası kesilmiyor… Bu kez de AKP’li vekilin kızına ve kardeşine kıyak
22
18 Haziran 2020 - 8:20

 

Hitit Üniversitesinde adrese teslim kadrodan sonra şimdide AKP Çorum Milletvekili ve Ensar Vakfı eski başkanı Erol Kavuncu’nun tüm kızlarının ve kardeşinin Hitit Üniversitesinde işe alındıkları öğrenildi.

AKP Çorum Milletvekili Erol Kavuncu’nun kızlarından birisinin üniversitede öğretim görevlisi yapıldığı iki kızının da yüksek lisansa başlatıldığı belirtild. Ayrıca Vekilin kardeşi A. Kavuncu’nun da şoför olarak üniversiteye işe alındığı aktarıldı.

FETÖ’CÜ OSMAN EĞRİ İLE ÇALIŞTI

AKP milletvekili Erol Kavuncu’nun kızı Ş. Kavuncu’nun, 15 Temmuz darbe girişiminden önce olduğu gün yurtdışına kaçan FETÖ firarisi Osman Eğri’nin danışmanlığında yüksek lisans tezini hazırlamaya devam etti. Ş. Kavuncu’nun 2015 yılında Osman Eğri danışmanlığında “Cumhuriyet Dönemi Türk Romanında, Dini Değerler (1950 sonrası)” başlıklı tez çalışmasına başladığı, hükümet için milad sayılan 17-25 Aralığa rağmen FETÖ firarisi Osman Eğri ile akademik çalışmalarını sürdürdü.

17-25 Aralıktan sonra görevine rektör yardımcısı olarak 2014 yılına kadar devam eden FETÖ firarisi Osman Eğri, 2014 yılında Fetö ile bağlantısı nedeniyle görevinden istifa ettirilmişti.

Buna rağmen 16.02.2015 tarihinde yüksek lisans tezi hazırlamaya başlayan Ş. Kavuncu, Osman Eğri firar ettiğinde halen yüksek lisans öğrencisi idi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Advert
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.