Sol Medya

Advert https://www.tcnethaber.com//files/uploads/advert/fcd5e375fd.png Advert https://www.tcnethaber.com//files/uploads/advert/c96eab9d96.gif

Fıkra Devrimi

Fıkra Devrimi
Ogün ORPARS
Ogün ORPARS( ogundeliorpars@gmail.com )
28
20 Haziran 2020 - 10:33

 

Kendimi tüm zamanlarda ruhsal / fiziksel/ zihinsel her vakit devrimci kabul ettim.
Ülkemizi kuran kurucu önderlerden her biri devrimciydi. Biz bu halkanın sadece bir parçasıyız .
Asli Devrimcilik yok etmek değildir. Devrimciler elinde silah/ bomba yüklü insanların/ doğanın canını alan değil, aksine hayat bulması için tüm yanlışlıkları ortadan kaldırmak için hayatlarını ortaya koyan kişilerdir.
Bundan yaklaşık beş yıl önce “FIKRI DEVRIMDEN” bahsederken , öncelikle devrimcilerin kendi iç dünyalarında bu devrimi gerçekleştirmeleri gereğinden bahsetmiştik. Bu süreci yazan’ ın da , yazdığına bağlı kalması şartı vardı.
Sürecimiz henüz tamamlanmadı. Eksiklerimizi ortadan kaldırmak için mücadele etmeye devam ediyoruz .
Sürecin devamında doğal olarak dış dünyamıza yansımalar olacaktır. Bu yansımaları ise iletişim ağı üzerinden ancak sağlayabiliriz.
Günümüzde olmayan siyaset ( ahlak sınırlarını aşmış, aşağı seviyelerde ‘ seviyesiz’ ortamda ) yazım dünyasının tüm alanları ( dağıtım/ basın/ yayın artık taraflı ve çıkar, menfaat üzerine kurgulu , yazar / sanatçıları dışlayan, kim / ne oldukları bilinmeyenlerin var olduğu bir süreç) bizlere şartlar koymaktadır.
Görsel iletişim alanında ORPARS TV artık YOUTUP üzerinde yayınlarına başlamıştır. Bunun yanında ülkenin farklı görüşlerinin yer aldığı alanlarda köşe yazılarımızda, sorunlarımızı artık izah etmeye başlıyoruz.
Gün itibariyle yanlış gördüğümüz her ne varsa yazmaktan ve ifşa etmekten , kim olduğuna bakmadan ( dünde olduğu gibi ) devam edeceğiz.
Yüce Türk Ulusuna ve Devletimizin kurucularına saygı ve hurmetlerimle ilan etmekten onur duyarım.

Orpars

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Advert

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.