Advert
Advert

Sol Medya

MARİMDER Başkan Mehmet Zeki Gedikoğlu İMES’i ziyaret etti

MARİMDER Genel Başkanı Mehmet Zeki Gedikoğlu ve Yönetimi İstanbul Makine İmalatçıları İhtisas (İMES) Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

MARİMDER Başkan Mehmet Zeki Gedikoğlu İMES’i ziyaret etti
18
20 Haziran 2020 - 19:44

Yeni normal döneme geçileli beri pek çok fikir, proje ve önceden planlanmış çalışmalarımız için hareketlendiğimizi duyurmuştuk. Bu günkü durağımız Dilovası’nda kurulu İMES OSB oldu. Dernek Yönetimimiz adına İstanbul Makine İmalatçıları İhtisas (İMES) Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünü ziyaret ettik.
Bölge Müdürü sayın Onur KESİCİ beyefendi ile yüzlerce işletmenin içinde bulunduğu OSB’nin gerek kendi sahası içindeki alt/üst yapı ve yatırımlar ve gerekse sanayi bölgesi içinde yapılacak yeni fabrika tesis ve yatırımları için, projeden çeşitli imalat kalemlerinin yapımı kadar her safhada MARİMDER’in ve Derneğimiz üyesi sanayici, müteahhit ve iş adamlarının iş birliklerine hazır vaziyette ve üyelerimiz adına pek çoğuna da talip olduğumuzu ilettik.
Büyük ve kapsamlı projelerde yer almak için aynı ve/ya birbirine yakın sektörlerde çalışan ve iş yapan üyelerimiz arasında daha güçlü yapılar oluşturmak ve bunlar arasında dayanışma sağlamak için MARİMDER üyeleri için digital bilgi havuzu oluşturuyoruz. Hazırlanacak digital katalog için önümüzdeki günlerde üyelerimizden faaliyetleri ile ilgili bilgiler isteyeceğiz. Sayın üyelerimiz lütfen şimdiden işe başlasın.
Özellikle savunma sanayi alanında ihtiyaç duyulan makine, mühimmat ve silah teçhizatı gibi mekanik ve/ya elektronik iş kollarında beraberce neler yapılabileceği hususunda bir ön görüşme yapıldı. Olumlu ve samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmemizin bir sonraki adımı, uzmanlardan oluşan teknik heyetimizi OSB yönetimi ve ilgili işletme yöneticileriyle bir araya getirilmesi konusunda mutabakat sağlandı.
MARİMDER, günden güne genişleyip güçleniyor, çeşitli iş-ticaret-sanayi vs. sektörlerinde tanınmaya, etkinliğini artırarak daha büyük işler için teşebbüs edip hedeflediği yöne doğru yol almaya devam ediyor.
İş birlikleri için, beraberce omuz omuza yürüyüp yeni ve daha büyük işler yapmak, yeni kapılar aralamak için üyelerimizden DESTEK ve MÜDĀHİL olmalarını bekliyoruz…
M.zeki GEDİKOĞLU MARİMDER GENEL BAŞKANI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Advert
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.