Advert
Advert

Sol Medya

Tarihi bir hata olur!

Tarihi bir hata olur!
İsmet KARALAR( ismet@solmedya.com )
223
07 Temmuz 2020 - 18:26

Corona hala etkiliyken CHP Genel Merkezi 26-27 Temmuz tarihlerinde yapılacak olan kurultayı ertelemezse tarihi bir hata yapar. Tek bir pozitif vaka orada onlarca insana virüs bulaştırır. Bunun hesabını kim verecek? Önce sağlık sonra koltuk! Koltuk bir yere kaçmıyor!
Koltuk zaten garanti!!!!
Kurultay olursa, dışarıda protesto eden muhalif gruplar ki olmaması imkansız gibi görülüyor. Provokatörlerin de boş durmayacağı kesin. Yandaş medya ve iktidara gollük paslar vermeye ne gerek var!
CHP genel merkezinin suni yangın çıkarıp, koltuğu kaçırmak istemesi akla aykırıdır! Ama pandemi bir gerçek! Bu kurultayın kamuoyunda sorgulanacağı ve karşılık bulmayacağı bir gerçek. Gerçekler suni değil gerçekler büyük bir yangın. Kaçırılmaya çalışılan koltuğu da yakabilir.
Zaman hırs/ego tatmin zamanı değil. Zaman sağduyulu olma zamanı. Aklı yok sayıp, kör akılla hareket edilip kurultay yapılırsa bütün artılar/kazanımlar bir anda yok olabilir. Risk etmeye ne gerek var? Ben Sayın Genel Başkanı sağduyulu davranıp tüm parti içindeki olsun diye baskın yapanlara rağmen, kurultayı erteleyeceğini düşünüyorum! Diliyorum! Umut ediyorum!
Sonuç şayet bu veriler altında , kurultay yapılırsa körler sağırlar birbirini ağırlar. Demokrasi şöleni havasından uzak , tatsız tutsuz bir kurultay olur. Bekleyip göreceğiz!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Advert
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.