Advert
Advert

Sol Medya

AKP Neden mason derneklerini kapatmıyor?

AKP Neden mason derneklerini kapatmıyor?
Ogün ORPARS( ogundeliorpars@gmail.com )
319
10 Temmuz 2020 - 13:32

 

Türkiye son bir ay içinde Fatih Sultan Mehmed’ in milyon sterline alınan tablosunu, Ayasofyanin cami olup / olmayacağını, Barolarin komediye dönen hallini , bunun hemen yanında ardı ardına patlayan havai fişeklerin durumunu , bir taraftan da işsizlik, ekonominin kötü durumu , altın yükselişi, corono düştü/ yükseldi, cezalar falan filan…gundem bu …

Peki bu durumlar bilinmiyor olabilir mi ? Yada çözüm yolları yok mudur? Eğer bilinmiyor diyorsanız, lütfen bu yazıyı okuyup zaman kaybetmeyin, sizlere bir faydası olmayacaktır. Eğer “biliyorlar ” derseniz ışte o vakit bir izah gerekecektir .

2002 yılında ülkeyi seçime götüren MHP değildi. Bizzat Devlet Bahçeli’ydi. Geçmiş yazıları takip edenler bu konuda yazdıklarımı hatırlayacaktır. Bugün ülkeyi seçime götürecek olan MHP değil, bizzat yine Devlet Bahceli’ dir. Yani aslında getiren/ götüren de olabilmektedir . Akp ‘ nin iktidara geldiği dönemi hatırlamak gerek , yolsuzluk had safhada / ekonomi bitmiş, bankalar hergün kapanıyor. O dönemle bu dönemi kıyaslamak mümkün değildir . Birileri gelip ” ülkeyi teslim aldık ” dese karşı çıkacak kimse yoktur.

Bunu neden diyor ve gönderme yapıyorum. Çünkü elinde kararname yetkisini tutan RTE ülkeyi EYALETLERE BÖLMEK IÇIN HAZIRLIK

YAPMAKTADIR.
Dune kadar teşkilatlarının tümünde MASONLAR ‘ a karşı nefret duygusu besleyenlerin bugün bu nefretlerinden bir iz yoktur . Merkezi dışarıda olan derneklerin ülkemizde faaliyette bulunması Bakanlar Kurulunun imzasıyla/ oluruyla mümkündür. Yani , günümüzde hatta bu gün RTE bir kararname yayınlayarak mason / Rotary / Lions gibi derneklerin faaliyetlerini durdurabilmek yetkisini elinde tutmaktadır. Bunu neden yapmazlar ?
Gariptir ki , yoğun olarak marmariste yaşamaya başlayan Mason üyeleri sayı bakımından artış göstermeye başlarken, 15 temmuz gecesi RTE burada saldırıya uğramıştır. Sizce bu bir tesadüf müdür? MARMARIS sınırları içinde yapılan devasa sarayların arkasında ne mantık vardır.

Bu küçük ipuçları, sizlerin izahina muhtaçtır.

Ve bugün net bir dille diyorum ki, ” yakın bir zamanda ülke eyalet sistemine gitmektedir. ”
Bu tabii ki , CHP yetkili kurumları, başkanının da bilgi haznesinde mevcuttur . Bir dahi MHP ‘ nin ve Devlet Bahceli’nin bunları bilmiyor olması mümkün değildir.
Orpars

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Advert
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.