Ali Babacan

Ali Babacan

Ali Babacan ‘Yeni Yol’u açıkladı: ‘Bu bir ilk’

Haber

İktidara ‘hutbe’ ile gönderme: ‘Yasal dediğimiz kumarı oynatan kim?’

Babacan

DEVA Partisi kongreye gidiyor: ‘Yeni bir yol, DEVA yolu’

Haber

Ali Babacan’a rakip! DEVA Partisi’nde genel başkanlığa aday olan Avukat Salih Efe: ‘Anketlerde yüzde 0,35’e düştük’

Ali Babacan’dan AKP’deki ‘makul insanlara’ Can Atalay çağrısı: Susmayın, adalete sahip çıkın

ZaA1

Son dakika… Kılıçdaroğlu gizli saklı DEVA’lı başkanlarla görüşmüştü: Babacan’dan ilk açıklama!

ZaA1

CHP’li isimler Kemal Kılıçdaroğlu’na Mansur Yavaş’ın yerine Levent Gök’ü önerdi: Sağcı aday olmasın

zza1

3 lider ortak grup kurmak için görüştü

zaa1

AKP’de milletvekili transferi planları: Gözler DEVA, Saadet ve Gelecek Partisi’nde

za1

Ali Babacan’dan ‘protokol’ açıklaması: ‘İşin ruhuna uygun ama…’

z1

Ali Babacan’dan çok konuşulacak Cumhur İttifakı çıkışı: Beraber çalışmaya hazırız

z1

Gelecek Partisi’nden Sinan Oğan sinyali: ‘Sinan Oğan da değişimden yana’

z1

Ali Babacan’dan gençlere çağrı: Bizim sesimiz olun

z1

Millet İttifakı’nı destekleme şartını açıklamıştı… CHP’li Özkoç’tan Muharrem İnce’ye ‘Davuoğlu’ ve ‘Babacan’ yanıtı

z1

Muharrem İnce Millet İttifakı’nı destekleme şartını açıkladı: ‘Babacan ve Davutoğlu çıksın…’

z1

Son dakika… Kılıçdaroğlu ve Babacan mutfaktan seçmene seslendi: Şampiyonlar Ligi hazır

z1

Cumhur’un kalesinde tarihi görüntüler… Kemal Kılıçdaroğlu: Milletten çalınanın tamamını geri getireceğim!

z0

Ali Babacan’dan ‘İmamoğlu’ ve ‘Yavaş’ yorumu: ‘Anahtarları AK Parti’ye teslim etmezler herhalde’

z0

Ali Babacan’dan ‘Beyaz Toros’ ve ‘Yeşil’ tepkisi

z1

Son Dakika… Altılı masadan ortak açıklama: ‘Ortak cumhurbaşkanı adayının…’

Ali Babacan’a Ekşi Sözlük’te ‘pişmanlık’ sorusu: ‘Keşke 2017’de…’

Erdoğan’ın Babacan’a verdiği ‘söz’ ortaya çıktı

Babacan’dan çarpıcı ‘2017 referandumu’ itirafı

Altılı Masa’nın son toplantısında konuşulanlar belli oldu! Ali Babacan ‘adayın’ detaylarını paylaştı

Ali Babacan’dan ‘cumhurbaşkanı adayı’ açıklaması: ‘İlk turda kazanmak için ortak aday’

Erdoğan’ın ‘Sen kimsin ya’ sözlerine Ali Babacan’dan jet yanıt: ‘Bir imza atın da enflasyonu düşürün’

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’dan Cumhurbaşkanlığı için ortak aday çıkışı: ‘Masayı sağlam tutalım’

SP ve DEVA Partisi liderlerinin sözleri tartışmaları beraberinde getirdi

Anket şirketine talimat verdi! Ali Babacan’dan Kılıçdaroğlu’nun adaylığıyla ilgili bomba hamle

Altılı masadaki sıkıntı aşıldı: Gelecek Partisi ve DEVA Partisi barıştı

Babacan’dan enflasyonu savaşa bağlayan iktidara ‘sebep sizsiniz’ paylaşımı

DEVA lideri Ali Babacan: ‘Çağrı yapıyorum: yarın sabah, mesai başlar başlamaz reeskont kredilerinin önü açılsın’

Siyasetçilerden cemevlerine saldırıya tepki: ‘Şiddetle kınıyoruz’

Ali Babacan’dan Ahmet Davutoğlu’na: Böyle yol yürünmez

Erdoğan’dan olay Davutoğlu ve Babacan çıkışı! “O makamlara layık oldukları için gelmediler”

Recep Tayyip Erdoğan’dan gazeteciye ‘fiyat sorma’ çıkışı

Altılı masadan ‘ortak aday’ ve ‘B planı’ çıkışı! ‘Belirlenecek olan ismin…’

Babacan’dan iktidara sert eleştiri;   ‘ Hayırsız, mirasyedi evlat misali her şeyi mahvettiler

Babacan Gezi Davası için dilekçe verdi: “Mağdur değilim, ismimi çıkarın”

Davutoğlu ile ilgili çarpıcı Erdoğan iddiası! ‘Külliye’ye hapsetmeye kalktı…’

Manisalı yurttaş: Emekli öldü, yaşamıyor

Ali Babacan: 6’lı masada bugüne kadar cumhurbaşkanı adayı ismi konuşulmadı

Ali Babacan, aday belirleme konusunda altı partinin acele etmeyeceğini söyledi: Sonuna kadar masadayız

Ali Babacan’dan Erdoğan’a: İnsanların karnını yalanlarla doyuramazsın

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan: ‘Erdoğan kendini Beştepe’ye hapsetti’

Babacan’dan Erdoğan’a: DEVA’yı durdurmaya gücünüz yetmeyecek

Ali Babacan’dan cumhurbaşkanı adaylığı açıklaması

DEVA Partisi’nde üst düzey istifa! Sosyal medyadan duyurdu

Meral Akşener’den Ali Babacan yanıtı

CHP ile ilgili bomba Ekrem İmamoğlu iddiası! ‘Bu saatten sonra durduramaz…’

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’dan Gezi Davası çıkışı: Herkes aklını başına alsın

Genel başkanlar, meclis çoğunluğu için her türlü seçeneği konuşuyor

6’lı masayla ilgili bomba iddia! Son krizi aşamayan Babacan ve Davutoğlu, ittifaktan ayrılıyor

Liderlerden Kılıçdaroğlu’na ‘elektrik’ desteği: Kınıyorum

Babacan: Erdoğan Gezi’de gözünü kararttı, durduramadık

Ali Babacan’a ODTÜ’de protesto: Etkinlik iptal edildi

Ali Babacan: Tuzağa önce MHP, sonra AK Parti düşecek

Ali Babacan, altı partinin parlamenter sistem çalışmasını değerlendirdi

Ali Babacan basın temsilcilerine açıkladı: Üçüncü buluşma 27 Mart’ta

Ali Babacan ‘parlamenter sistem’ açıklaması: ‘Mutabakata varıldı’

Ali Babacan’dan Erdoğan’a ‘yangın var’ tepkisi! ‘Suçlayacak düşman bulamadılar…

Ali Babacan Merkez Bankası’nın ‘arka kapı operasyonunu’ açıkladı

Ali Babacan, ‘pişmanlığını’ açıkladı: Keşke konuşsaydım…

Dolar 12 lirayı geçti, Ali Babacan küplere bindi! Sayın Erdoğan durun yeter artık, dibe batıyoruz

Ali Babacan, Mustafa Sarıgül’le buluştu

Muhalefet liderleri Merkez Bankası’nın faiz indirimi kararı için ne dedi?

Ali Babacan’dan Erdoğan’a: “Mevcut Anayasa’ya uymuyorsunuz, yeni anayasa’ya uyacağınızı nereden bileceğiz”

Ali Babacan elindeki anketi açıkladı: En çok kayma AKP’den

DEVA Genel Başkanı Babacan net konuştu: ‘Kesinlikle Cumhur İttifakı’nda yer almayacağız.’

Ali Babacan: Cumhur İttifakı’nda yer almayacağımız kesin ama…

Ali Babacan: Liyakat eksik, akıl eksik, adalet eksik; torpil fazla, yalan fazla, hırsızlık fazla…

Ali Babacan’dan dikkat çeken Erdoğan paylaşımı! ‘Bir yayını daha geride bıraktık…

Ali Babacan’dan Erdoğan’a  tepki

Ali Babacan’dan, Sedat Peker’le ilgili dikkat çeken açıklama

Babacan’dan Bahçeli’ye: Lütufla ahkam kesiyorsunuz

Ali Babacan,  Bahçeli’ye ‘Adınız siyasi tarihe ‘kriz ortağı’ olarak yazılacak’

Ali Babacan’dan Erdoğan’a Dış Politika Eleştirisi

Ali Babacan: “Naci Ağbal, 130 milyarı sorduğu için gitti”

Ali Babacan, ekonomiyi ve gündemi değerlendirdi: “Tedavi konuşuluyor ama teşhisi konuşmak yasak!”

Babacan ‘ilk 4 dört madde’den geri adım atarak, tükürüğünü yaladı

Babacan’dan Erdoğan’ın ‘yeni anayasa’ çıkışına yanıt: Gerçekten düşündürücü

DEVA’nın yaptırdığı anket ortaya çıktı! Kongre için tarih verildi

Ali Babacan: Bu yönetim ciddi bir tıkanıklığa mahkum etti

DEVA Partisi’nin afişleri AKP’nin engeline takıldı

Babacan’dan Erdoğan’a çok sert tepki: “Şuur falan kalmamış”

Babacan’dan Kanal İstanbul tepkisi

Ali Babacan’dan Bakan Koca’ya sert tepki: Bunca yaşanandan sonra…

Ali Babacan: Bu büyük ülke sizin deneme tahtanız değil

Ali Babacan: “İktidarı kaybetmemek için her şeyi yapıyorlar”

Ali Babacan’dan Albayrak’ın istifasına ilk yorum

Ünlü Gazeteci Nurcan Sabur’dan Ali Babacan’a çağrı

Ali Babacan, Erdoğan’ın açtığı kurumu hedef aldı: Kapatacağız!

Anketlerde Erdoğan’ın muhtemel rakiplerinden kim önde

Advert
Advert
Giriş Yap

Sol Medya ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!