Advert
Advert

Sol Medya

CHP Tuzla Hafta sonu saha çalışmasında Tuzlalılarla buluştu

SOLMEDYA-CHP Tuzla İlçe Örgütü geçtiğimiz hafta sonu Aydınlı Mahallesinde Şelale Park alanında çocuklarımızı maske takmaya teşvik etmek amacıyla Partili kadınlarımız tarafından üretilen çizgi kahraman baskılı çocuk maskelerini dağıttı ve çocuklara balon ve şeker hediye etti.

CHP Tuzla Hafta sonu saha çalışmasında Tuzlalılarla buluştu
506
08 Temmuz 2020 - 15:01

 

Ayrıca Tuzla Sahil alanında çadır kurarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Sokakta Sanat Var” Konserlerini dinleyen Tuzlalılara maskeler dağıttı ve Tuzla’da hangi kültürel faaliyetleri görmek istediklerine ilişkin anket faaliyeti gerçekleştirdi.

Pandemi süreci dahil sahadan bir an olsun ayrılmayan ve Tuzlalılara dokunmaya her alanda devam eden CHP Tuzla İlçe Başkanlığı adına İlçe Başkanı Av. Eren Ali Bingöl etkinliklere bizzat katılarak vatandaşla tek tek sohbet etti ve sorunları dinledi.

CHP Tuzla İlçe Başkanı Av. Eren Ali Bingöl, Vatandaşın yoğun ilgisi ve coşkusunun açıkça gözlemlendiği etkinlikte, ”Yaptığımız bu etkinlikler ile Vatandaşlarımızın talep ve beklentilerini dinledik. Çözüm yollarını çalışmaya başlayacağız. Halkımızla buluşmaya, fikir ve isteklerini almaya ve bu istekler doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz. Yaptığımız çalışmalar ve görüş alışverişleri ile İlçe Başkanlığı olarak gerçekleştireceğimiz faaliyetlerimize yine Tuzlalıların karar vereceği bir sistem kuruyoruz. Halkımız 31 Mart ve 23 Haziran seçimlerinde gereken cevabı sandıkta verdi. Bu inanç ve coşku daha güçlü ve daha cesur sonuçları İlçemizde doğuracaktır. Sahada vatandaşın sorunlarına odaklanarak ve bahane değil çözüm üreterek çalışmaktayız. Pandemi süreci dahil olmak üzere sürekli sahadaydık, sahada olmaya devam edeceğiz. Tuzla Halkı tartışan ve kavga eden siyasileri değil, Tuzlayı geliştiren ve çözüm üretenlerle yol yürümek istiyor. Tam da bu nedenle Genel Başkanımızın da söylediği gibi Gelin İyilikte Yarışalım” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Advert
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.