Advert
Advert

Sol Medya

Türkiye 20 Temmuz’da yeni bir parti, yeni bir lider ile buluşuyor

Hepimiz Buradayız hareketinin Lideri Ardahan Bağımsız Milletvekili Öztürk Yılmaz parti çalışmalarını tamamladı, Yılmaz 20 Temmuz 2020 Pazartesi günü İçişleri Bakanlığına kuruluş listesini vereceğini açıkladı.

Türkiye 20 Temmuz’da yeni bir parti, yeni bir lider ile buluşuyor
65
14 Temmuz 2020 - 23:23

CHP’den ihraç edilerek ayrıldıktan sonra “Hepimiz Buradayız” siyasi hareketini oluşturan Ardahan Bağımsız Milletvekili Öztürk Yılmaz 20 Temmuz 2020 Pazartesi günü İçişleri Bakanlığına kuruluş listesini vereceğini açıkladı.

Yılmaz yaptığı açıklamalarda; “Yola çıktığımızda birçok isim aramıza katıldı. Bu isimler içinde FETÖ bağlantıları olanları tespit ettik. Birçok isimde arkadaşlarımızla aramıza nifak sokmak için içimizde yer aldığını gördük. Bunları temizledik çok şükür. Biz siyasetin her zaman göbeğinde olacağız. Hepimiz buradayız grubu tertemiz ve yeni yüzlerle Türkiye’nin meselelerine çözüm sunacak güçlü isimler var aramızda. Türkiye’nin yeni yüzlerinin yer aldığı arkadaşlarımızla yaptığımız çalışmaların son aşamasına geldik. 20 Temmuz 2020 Pazartesi günü İçişleri Bakanlığına kuruluş listesini vereceğiz.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Advert
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.