Advert
Advert

Sol Medya

CHP’li Öztrak “Saray sosyetesi gününü gün ediyor”

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, basın toplantısında önemli açıklamalarda bulunuyor: Saray sosyetesi gününü gün ediyor. MB kasasından 22 milyar dolar rezerv kullanmışız. Bütçe açığı rekor üstüne rekor kırıyor…

CHP’li Öztrak “Saray sosyetesi gününü gün ediyor”
46
17 Temmuz 2020 - 12:35

 

Öztrak’ın konuşmasından satır başları;

-FETÖ’yü devletimizin kılcal damarlarına kadar yerleştiren Erdoğan başta olmak üzere FETÖ ile yan yana fotoğraf çektiren bazı kendini bilmezler partimize, genel başkanımıza olmadık iftiralar atıyor.

-Bizim partimizde boğazını yırtarak ‘dön artık bitsin bu gurbetlik’ diyerek okyanus ötesine arzuhal yazan genel başkan çıkmadı. Bölücü terör örgütünün başına ‘sayın’ diyen grup başkan vekili çıkmadı. Haddinizi bileceksiniz.

-FETÖ’nün kendisi okyanus ötesinde ama fikirleri iktidarda. Bunu her gün daha iyi görüyoruz. Çoklu baro demek, çoklu hukukun kapısını aralamak demek.

-İnsanlar işinden istifa ederse kıdem ya da ihbar tazminatından yararlanamayacak. Bu yapılan zorunlu ihtiyaca mecburiyettir.

-25-29 gencimizden yüzde 40’ı evde oturup malesef anasının babasının eline bakıyor.

-En son skandal THY’de yaşandı.

-Saray sosyetesi gününü gün ediyor. MB kasasından 22 milyar dolar rezerv kullanmışız. Bütçe açığı rekor üstüne rekor kırıyor.

-Esnafımız ‘bana kredi değil, nakti destek var’ diyor. Diğer ülkeler salgında verdi üretim gücünü böyle elinde tutacağını bilerek…

-Nasıl daha önce tek adamlık hırsı nedeniyle 2023 hedeflerinin yarısına bile yakalayamadıysak bu yönetimle yine bütün fırsatları kaçırırız.

-Saray sosyetesinin evlatları değil, milletin evlatları iş bulsun…

Sandık geldiğinde şüpheleri olmasın günlerini gösterecekler. CHP geldiğinde kazanacağız ve hakça paylaşacağız.

-Emeklilere müjde vermek istiyoruz. 3 grup başkan vekilimiz emekli maaşlarının bin 500 liraya çıkması için kanun teklifi verdiler.

Sorular

Erdoğan’ın Kıdem tazminatı açıklaması
-Kim çıkarttı bu meseleyi. Saray’ın sosyete davamı ortaya attı. Şimdi adil değil diyerek bu işten vazgeçmiş görünüyorlar. Ücretsiz izin gibi.

HDP Mansur Işık’ın eşine şiddet uygulaması…

-Kim ve mevkisi ne olursa olsun eşine şiddet uyguluyorsa bu kabul edilemez. Her kuruluş gereğini yapmak zorundadır. İstanbul Sözleşmesinden imzalarını çekmekten bahsedenler kadına şiddete özendirmektedirler.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Advert
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.