Advert
Advert

Sol Medya

Sol Medya neden gençlerin ilgi odağı oldu?

Kısa bir süre yayın hayatına başlayan ‘Sol Medya ‘okunan her haberin içinde iş arama butonu olması ile gençlerin umudu ve ilgi odağı oldu.

Sol Medya neden gençlerin ilgi odağı oldu?
347
20 Temmuz 2020 - 11:27

SOLMEDYA- Kısa bir süre önce, biz dünyaya soldan bakıyoruz. Emek en yüce değerdir diyoruz, sömürüye karşı, ezilenin yanında olacağız, eğilip bükülmeden gerçeği sonuna kadar savunacağız, halka yalan söylemeden yayın yapacağız.

BİZ ÜLKEMİZİ SEVİYORUZ! Emperyalizme karşı ülkemizi sonuna kadar savunacağız. Din, dil, ırk ayrımı yapmadan, bu ülkenin birlik ve beraberliğini, tüm halkların barış içinde kardeşçe yaşamasını sonuna kadar savunacağız söylemiyle yayın hayatına başladı.

SOL MEDYA GENÇLERİ UNUTMADI

Her geçen gün ekonominin kötüye gittiği, işçilerin işten atıldığı, işsizlik oranının katlanarak arttığı ülkemizde Sol Medya dünya genelinde iş arama sitesi “JOBSORA” ile bartır anlaşması yaparak iş arama butonunu www.solmedya.com haber sitesine ekledi. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, nerede iş arıyorsanız ili ve iş sektörünü yazarak yüzlerce iş olanağından yararlana bilirsiniz. İşçi arayan firmaların adresleri ve telefonlarını alarak müracaat yapabilirsiniz.
Sol Medya olarak tüm gençlerimize sağlıklı ve gönüllerine göre iş ve yaşam dileriz.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Advert
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.