Sol Medya

Dijital Eğitim Programlarımız Başlıyor

Dijital Eğitim Programlarımız Başlıyor. Türkiye beyazay derneği İzmir şubesi Gençlik Spor Bakanlığı Buca Gençlik Merkeziyle bir toplantı düzenledik.

Dijital Eğitim Programlarımız Başlıyor
14
03 Aralık 2020 - 18:40

Dijital Eğitim Programlarımız Başlıyor. Türkiye beyazay derneği İzmir şubesi Gençlik Spor Bakanlığı Buca Gençlik Merkeziyle bir toplantı düzenledik. İnternetten yaptığımız bu toplantı sonucunda birlikte Dijital eğitimler planladık. Eğitimlerimiz görme engellilere yöneliktir. Farklı kurumlardan gönüllülerde dâhil olabilir.

EĞİTİMLERİMİZ.

Günlük yaşamda İngilizce. Dünyanın küçük bir köye döndüğü bu dönemde bir dil öğrenmek mümkünse ikinci ve üçüncü dili öğrenmek gereklilik olmuştur. Öncelikle başlangıç düzeyinde dil kursu verilecek. Gurup ilerlemek isterse akademik olarak da dil eğitimleri verilecektir.

Evde yapılacak sporlar. Korona salgınının yaygınlaştığı bu dönemlerde evde kalmak çok önemli Maske Mesafe ve Temizliğe dikkat ederek mümkün mertebe evlerde kalarak bu süreci atlatmaya çalışacağız. Evde hareketsiz yaşam bazı sağlık sorunlarına yol açmaktadır. O yüzden uzman arkadaşlarımızın desteğiyle evde yapılacak sporları birlikte uzaktan eğitimlerle deneyimleyeceğiz.

Üniversiteye hazırlık. Bu dönemde eğitimler online olarak devam ediyor bizde Üniversiteye hazırlanan arkadaşlarımıza YGS LYS’ye Hazırlık Eğitimleriyle destek olmaya çalışacağız. Eğitimlerimize katılmak isteyen Görme engelliler ve Eğitimlerimizde gönüllü olmak isteyenler bizi arayabilir. Salih Arıkan, Tel: 0506 514 96 93

 

 

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Advert

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.