Advert

Sol Medya

Advert

sperrmüll abholung berlin

Kılıçdaroğlu’nu korudu, ayağını koruyamadı!

CHP Parti Meclis Üyesi Deniz Demir CHP Genel Başkanı ile gittiği Çorum’da geçirdiği kaza sonucu ayağını kırdı.

Kılıçdaroğlu’nu korudu, ayağını koruyamadı!
23
27 Ağustos 2021 - 0:38

2019 Yılında Şehit bir saldırıda olan er Kırıkcı’nın cenaze namazı sonrası bir grup tarafından protesto edilerek saldırıya uğrayan Kemal Kılıçdaroğlu’nu koruma adına KIlıçdaroğlu’na sarılıp, gelecek bir saldırıyı korumaya çalışması ile gündeme gelen Ardahan Göleli Deniz Demir geçirdiği kaza sonrası şu mesajı attı.

Bugün Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun Çorum’da gerçekleştirdiği esnaf ziyareti esnasında küçük bir kaza geçirdim ve maalesef ayağımda küçük bir kırık oluştu. Ankara’ya döndüm bir süre dinleneceğim. Arayan, soran herkese çok teşekkür ederim.

Deniz Demir Kimdir?

1985 yılında Ardahan’ın Göle İlçesi’nde doğdu. Baba adı Dursun, anne adı Sinem’dir.

Siyasete lise öğrencisiyken başladı. CHP Çankaya İlçe Gençlik Kolları’nda başlayan siyasi hayatına, Ankara İl Gençlik Kolları’nda devam etti. Gençlik Kolları Genel Merkez MYK üyeliği yaptı. Gençlik Kolları’nın Örgüt ve Örgütlenmelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığını yürüttü. Dört dönem yaptığı görevi boyunca Türkiye’nin tüm illerini dolaşarak gençlik örgütlenmelerini yürüttü. Gençlik Kolları Genel Merkez Yöneticiliği sonrası iki dönem Ana Kademe Ankara İl Başkan Yardımcılığı yaptı.
Yerel ve genel seçimlerde organizasyon heyetlerinde yer aldı. 2018 yılında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun takdir ve tensipleriyle Genel Başkan Başdanışmanlığı görevine getirildi. Cumhuriyet Halk Partisi’nin daha düşük aldığı seçim bölgelerine özel önem gösterdi. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerine yönelik kampanya döneminde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun illerde yapacağı miting, toplantı ve kampanyaları organize eden heyet içerisinde yer aldı.

Jeoloji Mühendisliği ve Kamu Yönetimi bölümlerinden mezun oldu. Türk Mühendis ve Mimarlar Odası (TMMOB) JMO Delegesi oldu. Tünel ve Sondaj işleri yapan iki firmada yöneticilik yaptı. 25-26 Temmuz’da yapılan CHP 37. Olağan Kurultayı’nda Parti Meclisi Üyeliği’ne seçildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.