Advert

Sol Medya

Advert

sperrmüll abholung berlin

Sedat Peker’den ‘hain’ paylaşımı: Beni buradan kimse alamaz

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu.

Sedat Peker’den ‘hain’ paylaşımı: Beni buradan kimse alamaz
8
28 Ağustos 2021 - 23:09

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, hükümet yetkililerinin son dönemde Birleşik Arap Emirlikleri yetkileriyle yaptığı görüşmeleri sosyal medya üzerinden değerlendirdi.

Peker, BAE’de kendisinin oturumun olduğunu belirterek, uluslararası hukuka göre hiçbir ülkenin kendisini bu ülkeden alamayacağını ifade etti.

Peker, ayrıca kendisine ‘hain’ diyenlere de meydan okudu.

Sedat Peker, paylaşımlarında şu ifadelere yer verdi:

“1-Birleşik Arap Emirlikleri’nde oturumum var, hakkımda çıkarılmış herhangi bir kırmızı bülten kararı yok, uluslararası hukuka göre beni bulunduğum ülkeden hiçbir ülke alamaz. “15 Temmuz’u Birleşik Arap Emirlikleri finanse etti insanlarımız onların yüzünden şehit oldu,…

2-… Sedat Peker de Birleşik Arap Emirlikleri’ne gittiği için haindir.” diyen gazeteciler ve siyasetçiler, bu sözlerinizden dolayı benden özür dilemezseniz sizin kahpe, namussuz, şerefsiz olduğunuzu tüm dünyaya haykırmaktan geri durmayacağım.

3-Değil beni alacağınızı, şeyimden tavana asacağınızı bilsem de sözünden dönen namerttir. Şükürler olsun ben Meryem Ana’nın kursağında büyüdüm. Bazı namusu maaşı kadar olan gazeteciler ve siyasetçiler gibi kahpe kursağında büyümedim çok şükür. Ben hayatımın hiçbir döneminde…

4-…cezaevine düşmemek için dua etmedim, ancak birçok geceler beni insanoğlunun eline düşürmemesi için Yüce ALLAH’ıma dualar ettim. Beni cezaevine yollamak, öldürmek belki mümkündür ama beni KÜÇÜLTMEK asla mümkün değildir !”

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.