Advert

Sol Medya

Advert

sperrmüll abholung berlin

Ziraat Bankası’ndan 80.000 TL’ye Ev

Ev fiyatlarının son zamanlarda oldukça yükselmesinden dolayı vatandaşlar da oldukça büyük bir şikayet durum söz konusu.

Ziraat Bankası’ndan 80.000 TL’ye Ev
184
08 Ekim 2021 - 1:34

Neredeyse ortalama olarak bir ev almak isteyen kişi 650.000 TL gibi bir miktarı gözden çıkarmak zorunda. Fakat her konuda olduğu gibi ev konusunda da işini bilen birçok kişiye uygun fiyatlara ev satın almanın yolunu buldu. 500.000 TL 600.000 TL veya 8000 TL gibi fiyatlar ev almak yerine istediğiniz yerden 80 bin TL gibi bir fiyata ev sahibi olabilirsiniz.

Ziraat Bankası’ndan ev

Her sene birçok kişi söz vermiş olduğu ödemeleri gerçekleştiremediğinden dolayı evleri icralık olarak satışa sunulmaktadır. Bu gibi durumda olan vatandaşların evleri normal piyasanın çok altında satışa sunulur. Ziraat Bankası’nın sitesi üzerinden evlere başvuru yapılabilir. Böylece istediğimiz evi oldukça yüksek fiyatlara değil çok düşük fiyatları alma imkanınız bulunmaktadır. Sadece ev sahibi olmak isteyen kişiler değil bu konuyla ilgili al sat yapmak isteyen birçok kişi de Ziraat Bankası’nın sürekli olarak takip etmektedir.

Ziraat Bankası tarafından sunulmakta olan bu imkan her şehrimiz için ayrı ayrı sunulmaktadır. Site üzerinden takip edeceğiniz şekilde istediğiniz eve başvuru yapabilirsiniz. Bu gibi durumlarda hızlı bir şekilde başvuru yapmak son derece önemlidir. Çünkü fiyatların düşük olması ile birlikte başvurular bir anda patlayan bilmektedir. Ziraat Bankası üzerinden internet sitesinden takip edeceğiniz evlerle ilgili bankaya direkt giderek müracaat edebileceğiniz gibi site üzerinden de müracaat sağlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası konut kredisi

Ayrıca almak istediğiniz evle ilgili Ziraat Bankası üzerinden direkt olarak Kredi almanız da mümkündür. Böylece Ziraat Bankası’nın uygun ev kampanyalarından bir tanesinden faydalanarak diğer aşamada Ziraat Bankası’nın uygun bir şekilde verilmiş olduğu konut kredilerinden de faydalanmak mümkün olacaktır. 10 sene vadeli bir şekilde Ziraat Bankası üzerinden kredi almanız mümkündür.

Böylece daha uygun faizle daha uygun şartlarda ve son derece uygun bir fiyat aralığında ev sahibi olmuş olursunuz. Ziraat bankası diğer bankalarla karşılaştırıldığında oldukça cazip imkanlarla kredi sağlamaktadır. İcralık olarak sunulan evlerden faydalanacağınız gibi 10 sene yani 120 ay vadeli bir şekilde verilmekte olan evlerden de faydalanabilirsiniz. Böylece oldukça karlı bir şekilde ev sahibi olmuş olacaksınız. Birçok kişi bu şekilde bir ticaret yapmakta ve ev sahibi olmaktadır.

 

Ev İlanına Gitmek İçin Tıklayın.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.