Advert

Sol Medya

Advert

sperrmüll abholung berlin

Tuzla Belediyesi’nden 950 Anne Ve Çocuk Için Egitim Seferberligi

Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Egitim Merkezi (AÇEM) hem 3-6 yas arasindaki çocuklar hem de annelerine onlarca farkli bransta egitimler vermeye basladi. Bu kapsamda bu hafta seminer haftasi ilan edilerek 950 Tuzlali anneye Okula Ilk Adim, Pandemi ve Çocuk, Temel Afet Bilinci, Aile Içi Iletisim gibi konularda seminer verildi.

Tuzla Belediyesi’nden 950 Anne Ve Çocuk Için Egitim Seferberligi
6
07 Ekim 2021 - 15:39

Millet ittifakının Cumhurbaşkanı adayı olarak hangisini görmek istersiniz?”

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Tuzla’da 3-6 yas arasindaki çocuklarin kisisel gelisimlerine katki saglanmasi hedeflenen dersler Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Egitim Merkezi’nde geçtigimiz hafta basladi.

Bu hafta ise çocuklarini derslere birakan anneler için ’Seminer Haftasi’ olarak planlandi. Bu kapsamda 7 merkezde seminerler düzenlendi.

Çesitli konularda egitim alan anneler, Tuzla Belediye Baskani Dr. Sadi Yazici’ya düzenlenen seminer için tesekkür etti.

“Seminerlere katilan tüm annelerimize tesekkür ediyoruz”

Egitimler hakkinda bilgi veren Tuzla Belediyesi Personeli, “Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Egitim Merkezleri olarak yeni egitim ögretim yilinda Korona virüs salgini nedeniyle alinan tedbirlere uyarak anne ve çocuklarimiza kapilarimizi açtik. Bu hafta 3-6 yas arasindaki çocuklarimiz sinif için etkinlikleri yaparken, annelerimiz için de ’seminer haftasi’ olarak planlandi. Okula Ilk Adim, Pandemi ve Çocuk, Temel Afet Bilinci, Aile Içi Iletisim gibi birçok alanda seminer düzenleyerek egitimler verdik. Seminerlerimize katilan tüm annelerimize tesekkür ediyoruz. Su anda 950 çocugumuz ve 950 annemiz egitim aliyorlar. Bu hafta seminer haftasi olarak planlandigi için seminer olarak devam etti. Önümüzdeki hafta itibariyle annelerimiz kendi alanlari dogrultusunda seçtikleri kurs üzerinden egitimlerimiz devam edecek” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.