Advert
Advert

Sol Medya

CHP Kurultay Delegeleri 18 yılın muhasebesini yapmak durumunda

CHP Kurultay Delegeleri 18 yılın muhasebesini yapmak durumunda
Burhanettin YILMAZ( tcburhanettin@gmail.com )
219
27 Haziran 2020 - 12:14

90 yıllık CHP 60 yıldır iktidar olamıyor.
Parti olarak, parti içi seçimleri ve kurultayları kazanıyoruz ama ülkeyi kaybediyoruz. Artık Türkiye’nin kaybedecek zamanı olmadığını düşünüyorum…
Yeni CHP ve 10 Aralık hareketinin yönettiği Cumhuriyet Halk Partisi halka mı yoksa iktidara mı hizmet ettiği açık bir şekilde gözüküyor.
CHP’yi yönetenler ve kurultay delegeleri 18 yıldır AKP neden iktidarda, bunun muhasebesini yapmak durumunda.
Dostlar beni pazarda görsün diye yapılacak kurultayda oy kullanacak delegelerin dikkatine:
10 Aralık Hareketi Lideri konumunda olan, CHP kapatılmalı, vakıf olmalı ve solda yeni bir parti kurulmalı diyen birini Genel Başkan Yardımcısı görevi ile ödüllendiren bir yönetim anlayışına devam mı diyeceksiniz?
Parti üyesi olmadan il yöneticisi olmasına göz yumulan, üyeliğinden 6 ay sonra İl Başkanı yapılmasına onay veren bir yönetim anlayışına yeniden devam mı diyeceksiniz?
Eğilim yoklamaları yapıp örgüt iradesine sahip çıkmayan, eş, dost, akrabalarını milletvekili, belediye başkanı ve meclis üyesi yapan bir anlayışa hala siz devem mı diyeceksiniz?
17-25 Aralık zanlısını meclis üyesi, encümen ve başkanvekili yapan, değişimin “D” sini düşünmeyen bu yönetim anlayışına tekrar onay mı vereceksiniz?
İl ve ilçelerinizde yollarca parti içi demokrasi diyerek politika yapan, blok listeyi ret edip çarşaf liste savunan sevgili kurultay delegeleri, kendinizi inkâr edip blok listeye evet mi diyeceksiniz?

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Advert
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.