Sol Medya

Onlar da ‘Çözüm BTP’de’ dedi

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) halktan ilgi görmeye devam ediyor. Antalya’nın Manavgat ilçesinde BTP’ye önemli katılımlar gerçekleşti. İlçenin önde gelen siyasetçileri, STK yöneticileri ve iş adamları eski partilerinden istifa ederek BTP’ye katıldı.

Onlar da ‘Çözüm BTP’de’ dedi
20
22 Şubat 2021 - 22:42

 

 

Önemli isimler katıldı

CHP eski ilçe delegesi Cemal Köse, Manavgat eski Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Aziz Günyeli, Manavgat eski Atatürkçü Düşünce Derneği başkanı Burak Şen, Manavgat Saraçlı Mahallesi eski muhtarı Ömer Sarıdemir, iş adamı Mehmet Çelik Bağımsız Türkiye Partisi saflarına katılan isimlerden bazılarıydı.
Yakalarına BTP rozeti takan bu isimler Türkiye’nin ihtiyacı olan projelerin bu partide olduğunu gördükleri için BTP’ye katıldıklarını ifade etti.

“BTP çözümü üreten tek partidir”

Konuyla ilgili açıklama yapan BTP Antalya Teşkilat Başkanı Ahmet Yitmez, ” Üye kampanyamız devam ediyor. Halkımızın gösterdiği ilgiden memnunuz. BTP ekonomiden siyasete kadar Türkiye’nin kronik sorunlarına çözümü olan tek siyasi partidir. Genel Başkanımız Hüseyin Baş’ın liderliğinde ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Advert
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.