Advert

Sol Medya

Advert

sperrmüll abholung berlin

Özgen nama : Halkın Ekmeği, Halkın Alın teridir

İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı İBB Halk Ekmek Yönetim Kurulu Başkanı Özgen Nama, İstanbul’da günlük yaklaşık iki buçuk milyon ekmek üreterek İstanbul halkına hizmet ediyoruz dedi.

Özgen nama : Halkın Ekmeği, Halkın Alın teridir
15
06 Ekim 2021 - 0:38

Millet ittifakının Cumhurbaşkanı adayı olarak hangisini görmek istersiniz?”

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Haber: Fakir Yılmaz

Günümüzde 16 Milyona yaklaşan nüfusuyla İstanbul’da günlük yaklaşık iki buçuk milyon ekmek üreten İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı İBB Halk Ekmek Yönetim Kurulu Başkanı Özgen Nama, “Büyük emek harcayarak, alın teri dökerek evine ekmek götürmek için gecesini gündüzüne katan halka en sağlıklı ve en uygun ekmeği üretmek için bizler de yani İBB olarak bin kişiye yakın bir ekiple gece gündüz demeden çalışıyoruz” dedi.

Ekonomik krizin had safhada olduğu, ekmeğin aslanın ağzında değil midesinde olduğu dönemi yaşayan halkın sabah uyandığında bütçesine uygun fiyatla kaliteli ve en önemlisi sağlıklı bir ekmek alması için halkımızın hizmetinde olan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ekibi olarak ‘Halkın ekmeği. Halkın alın teridir..’ şiarıyla çalışmaktayız.’ dedi.

Üç merkezden üretilen halk ekmeği sıcaklığı ve mis kokusu gitmeden İstanbul’un her köşesine, her gün hızla ulaştırdıklarını da belirten Halk Ekmek Yönetim Kurulu Başkanı Özgen Nama, Halk Ekmek Üretim Fabrikaları (fırınları) ve ekmek dağıtım ekibi olarak İstanbul halkına uygun fiyatla, sağlıklı, kaliteli, tam gramajlı ekmek ürettiklerini de sözlerine ekledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.